martedì 24 settembre 2013

INOVÁCIA BUDÚCNOSTI srl: Váš distribútor inovatívnych produktov certifikované"INOVÁCIA BUDÚCNOSTI s.r.l" - Skladá sa z Salento - sa špecializuje na distribúciu inovatívnych produktov, ktoré pri správnom použití, môže mať pozitívny vplyv na kvalitu života a rozpočtu domácností.
Výrobok identifikovaný, IOTF robiť výskum bez územného obmedzenia, najspoľahlivejšie výrobcu na svete. Spoľahlivosť je overená inšpekciách firiem a dôkladné analýzy globálnych kvalitných certifikáciou. Po predbežnom preverení výrobcu, sa IOTF pokračuje, so špecifickými skúškami konečné posúdenie kvality výrobku na trh. Iba produkty, ktoré prejdú všetky testy sú označené

IOTF

Elektronická cigareta je len prvá z distribúcie produktov. Medzitým IOTF už analýzu možnosti zavedenia okrem iného v roku 2014, ďalší inovatívny produkt schopný nahradiť v prevádzkové náklady nulové, dodávky elektrickej energie až 3 kW.

Nákup tovaru so značkou IOTF je zárukou kvality a spoľahlivosti.
Značka IOTF je zárukou článkov vyrobených z najlepších výrobcov na svete.
V IOTF Výrobky značky, rovnako ako bol vybraný z tých v držbe certifikácia EHS, ďalej testovaná vhodnými štruktúrami Salento.

Chcete sa dozvedieť viac?

Zavolajte nám na 0833 772 497. Môžeme získať vysoko kvalitnú prácu.

Tu na webe

Nessun commento:

Posta un commento