giovedì 19 settembre 2013

INNOWACJE PRZYSZŁOŚCI srl: Twój dystrybutor innowacyjnych produktów certyfikat"INNOWACJE PRZYSZŁOŚCI s.r.l" - Składa się z Salento - specjalizuje się w dystrybucji innowacyjnych produktów, które, gdy są prawidłowo stosowane, mają pozytywny wpływ na jakość życia i budżetu domowego.
Zidentyfikowane produkt, IOTF zrobić badania bez granic terytorialnych, najbardziej niezawodnych producentów na świecie. Niezawodność jest weryfikowane przez inspekcje przedsiębiorstw i starannej analizy światowych certyfikatów jakości. Po wstępnej weryfikacji producenta, IOTF wpływy, z konkretnych badań, ostateczna ocena jakości produktu do obrotu. Tylko produkty, które pomyślnie przeszły wszystkie testy są oznaczone

IOTF

Elektroniczny papieros jest tylko pierwszy z dystrybucji produktów. Tymczasem IOTF już analizę możliwości uruchomienia m.in. w 2014 roku, kolejny innowacyjny produkt zdolny do zastąpienia, w zera kosztów operacyjnych, dostaw energii elektrycznej do 3 kW.

Zakup produktu z marką IOTF to gwarancja jakości i niezawodności.
Marka IOTF to gwarancja produkowanych przez najlepszych producentów na świecie.
Produkty IOTF marki, jak również są wybrane spośród tych, w posiadaniu świadectwa EWG, są dodatkowo sprawdzone przez odpowiednie struktury Salento.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń do nas na 0833 772 497. Możemy uzyskać wysokiej jakości pracy.

Oto strona

Nessun commento:

Posta un commento